Wyniki konkursu - „Najciekawsza rzeźba ze śniegu”

W konkursie wzięło udział dwadzieścioro uczestników z klas 4-7, którzy przesłali zdjęcia swoich prac. Wszystkie rzeźby były ciekawe, dzięki pomysłowości i kreatywności ich twórców. Zgodnie z założeniem konkursu – aby, korzystając z uroków zimy, dobrze bawić się na świeżym powietrzu, wszyscy uczestnicy są zwycięzcami. Jednak niektóre prace zasłużyły na szczególne wyróżnienie .Biorąc pod uwagę pomysłowość oraz wkład pracy, przyznane zostały nagrody i wyróżnienia.

Nagrody:

I miejsce - Antonina Stokłosa kl.6d
II miejsce - Anna Zhang-Żyradzka kl.7a
III miejsce - Miłosz Sekunda kl. Kl.7e

Wyróżnienia:

Liliana Wójcik kl.4a
Anna Drozd kl.7d
Bartosz Kamiński kl.7e

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszam udziału w kolejnych konkursach.
Bogatą ofertę znajdziecie w poczcie Outlook.

Nauczyciel plastyki - Janina Libuszowska.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net