Klasa 2a w Muzeum Bombki Choinkowej

8 listopada dzieci z klasy 2a wraz z opiekunami odwiedziły jedyne i pierwsze w świecie Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie.

Na zwiedzających czekała pani przewodnik, która oprowadzała po muzeum, pokazując zgromadzone skarby. Uczniowie mieli okazję obejrzeć tysiące ręcznie wyprodukowanych bombek i setki niesamowitych eksponatów w galeriach. Warte obejrzenia były też stanowiska z choinkami z różnych części świata i epok, a niezapomniane wrażenia zapewniło samodzielne malowanie bombki. Na koniec każdy uczestnik wycieczki otrzymał bombkę ze swoim imieniem. Przed wyjazdem można było dodatkowo dokonać zakupów w sklepie z ozdobami choinkowymi.
Wizyta w Muzeum wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Szkoda, że do świąt trzeba jeszcze czekać wiele tygodni...

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net