Wycieczka integracyjna klas czwartych do Pstrągowej

10 października uczniowie klas 4b i 4c uczestniczyliśmy, pod opieką pań wychowawczyń, w integracyjnym wyjeździe do Pstrągowej.

Podczas pobytu w zagrodzie podziwialiśmy wspaniały krajobraz, wspinaliśmy się na wzgórze, by obejrzeć daniele, kozy, barany oraz lamy. Zwierzęta wzbudzały naszą ciekawość, ale też i obawy. Jednak możliwość karmienia ich i pogłaskania zachęcały wszystkich do przełamania lęków. Piękna pogoda pozwoliła również na zabawy w małpim gaju- parku linowym. Byliśmy też w gospodarstwie, aby zwiedzić budynki, w których odbywa się produkcja rolna. Wszyscy zobaczyli m. in. jak doi się krowę, a następnie na przyczepie przypiętej do traktora zwiedzali okolicę. Po wszystkich atrakcjach czekał na nas posiłek. Wyjazd pozostanie na długo w naszej pamięci.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 

Przydatne informacje


2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net