Wakacyjne wyścigi rowerowe

Czas od 29 lipca do 4 sierpnia 2017r. był świętem rowerzystów, bo 2 sierpnia do Rzeszowa zjechali się miłośnicy dwóch kółek oraz zawodowcy biorący udział w Tour De Pologne.

Przed dorosłymi kolarzami odbył się wyścig Nutella Mini Tour de Pologne w trzech kategoriach wiekowych. Dzieci z kl. 1-3 miały do przejechania 3,5 km., natomiast uczniowie kl. 4-5, - 7 km. Trzecia kat. obejmowała dzieci starsze z licencją kolarską. Pomimo wakacji z naszej szkoły, jak co roku, nie zabrakło chętnych uczestników. 18 osób zebrało się w parku przy ul. Pułaskiego, aby sportowo spędzić czas. Dopisywała pogoda, był więc czas na konkursy, jedzenie zdrowych przekąsek i ostatecznie wyścig. Pomimo ostrego startu wszystkie dzieci bezpiecznie przejechały trasę, otrzymały pamiątkowe rowerowe koszulki, bidony, czapeczki oraz nutellę.
Uczestnikom gratulujemy, zaś rodzicom dziękujemy za pomoc.
Opiekę nad rowerzystami sprawowali nauczyciele: A. Stopa, F. Kordyś, A. Flis

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net