Srebrne lekkoatletki

20 września 2017r. na stadionie Resovii odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców. Mocny skład (13 uczennic i 12 chłopców) reprezentował naszą szkołę, co zaowocowało świetnymi wynikami. Dziewczęta zdobyły trzy srebrne medale i jeden brązowy natomiast chłopcy jeden brązowy.

Oto nasze wyniki: Ania Kraska – kl. 6d 2. miejsce skok wzwyż, Sabina Bednarz kl. 6a – 2. miejsce w rzucie piłeczką palantową i trzeci srebrny medal dla Kasi Czech z kl. 6c w biegu na 60m. Brąz i trzecie miejsce zdobyli Aleksandra Flis z kl. 7d, w trudnym biegu (600m. ) oraz reprezentujący chłopców Kacper Sikorski z kl. 6b w skoku wzwyż. Medaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.
Uczniów przygotowywali i opiekę sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego; A. Stopa i F. Kordyś.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net