3a w Janowie Lubelskim

24 września uczniowie klasy 3a udali się na wycieczkę do Janowa Lubelskiego.

Dzieci miały okazję zwiedzić cztery laboratoria wiedzy: Zoom natury, Runo leśne, Awifauny i troposfery” oraz Energii i recyklingu.
W pierwszym laboratorium, dzięki multimediom, uczniowie mogli poznać najważniejsze zagadnienia z zakresu botaniki i zoologii. Pod specjalnie zaprojektowanymi soczewkami i kamerami można było zajrzeć w niewidziane gołym okiem tajniki natury.
W drugim laboratorium najmłodsi mogli poznać podstawowe informacje z zakresu botaniki.
W Laboratorium Awifauny i Troposfery uczniowie zapoznali się z bogactwem awifauny janowskiej, zasadami aerodynamiki i niezwykłymi zjawiskami atmosferycznymi. Poznali różne gatunki ptaków i ich zwyczaje.
W ostatnim laboratorium uczniowie poznali różne sposoby produkcji energii i recyklingu.
Po smacznym obiedzie i zakupieniu pamiątek uczniowie wrócili do Rzeszowa.
Wycieczkę zorganizowała wychowawczyni kl. 3a, pani Aldona Siuta.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net