Przedświąteczna wycieczka 5b i 5c do Krakowa

10 grudnia klasy 5b i 5c wybrały się na wycieczkę do Krakowa.

Na miejscu uczniowie odbyli lekcję mitologiczną w Ośrodku Kultury Europejskiej Europeum. Tam w grupach rozwiązywali zadania związane z mitami greckimi. Następnie udali się na pokonkursową wystawę szopek krakowskich. Dzieciom bardzo podobało się misterne wykonanie najwyżej ocenionych szopek – prawdziwych arcydzieł sztuki szopkarskiej. Potem przyszedł czas na obiad, a po obiedzie wszyscy spacerowali, kupowali pamiątki na przedświątecznym jarmarku w Rynku i w Sukiennicach, podziwiali iluminacje, które rozbłysły po zmroku. Po zakupach udali się na parking, gdzie czekał autokar . Wszyscy cali, zdrowi i oczarowani atmosferą przedświątecznego Krakowa wrócili do Rzeszowa.
Opiekunkami wycieczki były panie: R. Rejman, A. Stopa, B. Kozdrańska i B. Śliwińska.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net