Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

Szanowni Państwo!

Pragnę poinformować Państwa, że na terenie miasta Rzeszowa prowadzi działalność

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży:
Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży “EZRA”, która mieści się w Rzeszowie przy ul. Malczewskiego 12.

Jest to placówka oferująca wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży doświadczających trudności rozwojowych, problemów w sferze emocji i zachowania oraz kryzysów psychicznych.

Zespół Poradni tworzą psychologowie, psychoterapeuci i terapeuci środowiskowi. Pomoc udzielana jest bezpłatnie, w ramach kontraktu z NFZ. Skierowania lekarskie nie są wymagane. Zapisu do Poradni dokonują rodzice lub prawni opiekunowie.

Rejestracja Oddział Rzeszów tel. +48 576 540 777

Opis modelu EZRA oraz dodatkowe informacje o sposobie pracy dostępne są na stronie:

www.ezrauksw.pl

Elżbieta Krok - pedagog

Punkt konsultacyjny dla rodziców w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Telefoniczny dyżur interwencyjno-konsultacyjny dla uczniów i rodziców.

19 marca, godz. 16.00 - 18.00
23 kwietnia, godz. 16.00 - 18.00
21 maja, godz. 16.00 - 18.00
11 czerwca, godz. 16.00 - 18.00

Dyżur telefoniczny pełni Pani mgr Ewa Zawodnik - psychoterapeuta

Nr telefonu 177483819

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account