Stołówka - informacje

W związku z zakończeniem roku szkolnego proszę o terminowe wpłaty, po uprzednim skonsultowaniu kwoty telefonicznie lub e-mailowo.

Ostateczny termin rozliczenia i zamknięcia konta do 11.06.2021.

Proszę o terminowe wpłaty za obiady po uprzednim skonsultowaniu kwoty pod numerem tel. 17 748 20 43 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W związku z licznymi odpisami proszę o wcześniejszy kontakt.

System e- dziecko, pomaga rodzicom sprawnie i szybko sprawdzić kwotę wyżywienia za dziecko na dany miesiąc.

Login - PESEL dziecka
Hasło - imię dziecka

Karta zgłoszenia ucznia na obiady do stołówki szkolnej >>>

Prosimy o wpłaty do 10 każdego miesiąca.

Wpłaty za obiady należy dokonywać na numer konta:

38 1020 4391 0000 6102 0187 6655

wpisując: - imię i nazwisko dziecka, klasa – opłata za m-c... – kwota ...zł (terminy j.w.)

Od 1 lutego nie będą przyjmowane wpłaty gotówkowe.

CENA 1 OBIADU DLA UCZNIA: 3,50 zł.

UWAGA

Nieobecność na obiedzie będzie uwzględniona w postaci odpisu i zwrotu kosztów wyłącznie w wypadku zgłoszenia tej nieobecności do godz. 16.30 dnia roboczego poprzedzającego pierwszy dzień nieobecności (rezygnacji z obiadu).

ODPISU ZA NIEWYKORZYSTANE OBIADY DOKONUJE WYŁĄCZNIE INTENDENTKA ODLICZAJĄC ODPIS OD WPŁATY ZA MIESIĄC NASTĘPNY.

Zgłoszenia nieobecności (rezygnacji z obiadu) można dokonać osobiście lub telefonicznie:

• Intendent p. 12' nr tel. 17 748 20 43, w godz. 7.00- 14.30
  • Świetlica szkolna, nr tel. 17 748 20 39, w godz. 8.00 - 16.30

Odpisy można również zgłaszać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account