Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Rok szkolny 2019/2020

Konkurs Laureaci Finaliści
matematyka Martyna Hydzik, kl.8a  Eryk Mróz, kl. 8b
język niemiecki    Martyna Hydzik, kl.8a
historia    Wiktor Kuś, kl. 6c
informatyka   Krystian Machnica, kl.8c
"Alfik Matematyczny 2019" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Wyniki bardzo dobre uzyskali:

  • Hydzik Martyna, kl. 8a – 90% punktów, 4. miejsce w województwie
  • Parylak Jakub, kl. 3b – 81,67% punktów, 12. miejsce w województwie
  • Góral Miłosz, kl. 6e – 81,67% punktów, 19. miejsce w województwie
  • Kurc Krystian, kl. 5d – 81,5% punktów, 20. miejsce w województwie

Wyniki dobre uzyskali:

  • Popek Kacper, kl. 5b – 79,17% punktów, 26. miejsce w województwie
  • Stromidło Jakub, kl. 3a – 76,67% punktów, 24. miejsce w województwie
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2020"

Wynik bardzo dobry:

  • Hubert Białek, kl. 5d
  • Martyna Hydzik, kl. 8a

Wyróżnienie:

  • Szymon Białek, kl. 2a
  • Karolina Kurc, kl. 4b
  • Kacper Siwik, kl. 4a
  • Katarzyna Łoza, kl. 5b
  • Kacper Popek, kl. 5b
  • Adrian Moskwa, kl. 5b
  • Miłosz Zieliński, kl. 5b
  • Krystian Kurc, kl. 5d
  • Aleksandra Zielińska, kl. 5d
  • Julia Wajda, kl. 5d
  • Maksymilian Zieliński, kl. 5d
  • Agata Harenza, kl. 5e
  • Anna Jagiełło, kl. 6a
  • Emilia Wolska, kl. 6c
  • Kacper Tama, kl. 6d
  • Miłosz Góral, kl. 6e
  • Kacper Dygoń, kl. 7a
  • Maciej Wójcik, kl. 7b
  • Eryk Mróz, kl. 8b

Rok szkolny 2018/2019

Konkurs Laureaci Finaliści
język angielski Julia Zhang - Żyradzka, kl.8c  
język francuski Maksymilin Polak, kl. 8d  
historia Kacper Król, kl. 6c  
matematyka   Nikodem Cupryś, kl.8d
Martyna Hydzik, kl.7a
biologia   Julia Zhang - Żyradzka, kl.8c
"Alfik Matematyczny 2018" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Wyniki bardzo dobre uzyskali:

  • Martyna Hydzik, kl. 7a - 88% punktów, 2. miejsce w województwie,
  • Igor Kierys, kl. 6b - 88% punktów, 7. miejsce w województwie,
  • Kacper Król, kl. 6a - 82% punktów, 13. miejsce w województwie,
  • Łukasz Majka, kl. 4a - 78% punktów, 7. miejsce w województwie,
  • Feliks Kordyś, kl. 3a - 75% punktów, 8. miejsce w województwie,

Wyniki dobre uzyskali:

  • Eryk Mróz, kl. 7b - 67% punktów, 16. miejsce w województwie,
  • Miłosz Góral, kl. 5e - 67% punktów, 25. miejsce w województwie,
  • Jan Wójcicki, kl. 5f - 65% punktów, 29. miejsce w województwie,
  • Maciej Wójcik, kl. 6b - 65% punktów, 58. miejsce w województwie
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2019"

Wynik bardzo dobry:

  • Hubert Białek, kl. 4d
  • Kacper Popek, kl. 4b
  • Martyna Hydzik, kl. 7a

Wyróżnienie:

  • Krystian Kurc, kl. 4d
  • Eliza Dyczko, kl. 4e
  • Katarzyna Łoza, kl. 4b
  • Maksymilian Zieliński, kl. 4d
  • Kacper Tama, kl. 5d
  • Kacper Król, kl. 6c
  • Andrzej Orzech, kl. 6a
  • Igor Kierys, kl. 6b
  • Alicja Waśkiewicz, kl. 6b
  • Nikodem Cupryś, kl. 8d
  • Bartosz Surówka, kl. 8d

Rok szkolny 2017/2018

Konkurs Laureaci Finaliści
matematyka  

Nikodem Cupryś, kl.7d

język angielski

Julia Zhang - Żyradzka, kl.7c

 
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Orzeł Informatyczny" Krystian Machnica, kl.6c - laureat
"Alfik Matematyczny 2017" - ogólnopolski konkurs matematyczny
  • Martyna Hydzik, kl 6a - laureatka - 1 miejsce w kraju
  • Kacper Popek, kl. 3b – 90% punktów, 5 miejsce w województwie,
  • Łukasz Majka, kl. 3a – 8 miejsce w województwie,
  • Krystian Kurc, kl. 3d – 11 miejsce w województwie,
  • Miłosz Góral, kl. 4e – 15 miejsce w województwie,
  • Kacper Król, kl. 5c – 95,5% punktów, 6 miejsce w województwie,
  • Igor Kierys, kl. 5b - 90% punktów, 10 miejsce w województwie,
  • Eryk Mróz, kl. 6b – 90% punktów, 10 miejsce w województwie,
  • Jakub Binkowski, kl.6a - 12 miejsce w województwie,
  • Antoni Markiewicz, kl. 6a - 21 miejsce w województwie,
  • Bartosz Surówka, kl.7d – 19 miejsce w województwie,
  • Nikodem Cupryś, kl. 7d – 21 miejsce w województwie,
  • Julia Mucha, kl. 7b – 36 miejsce w województwie.
Konkurs "Matematyczny As 2018"

Wyróżnieni:

  • Kacper Król,  kl.5c
  • Antoni Markiewicz, kl. 6a
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2018"

Kategoria Maluch - kl. 4

  • Kacper Tama, kl. 4d - laureat
  • Kinga Kołodziejczyk, kl. 4d - wyróżnienie
  • Miłosz Góral, kl. 4e - wyróżnienie
  • Jan Wójcicki, kl. 4f - wyróżnienie

Kategoria Beniamin - kl. 5

  • Kacper Król, kl. 5c - wyróżnienie
  • Igor Kierys, kl. 5b - wyróżnienie

Kategoria Beniamin - kl. 6

  • Eryk Mróz, kl. 6b - wyróżnienie

Kategoria Kadet - kl. 7

  • Julia Mucha, kl. 7b – wyróżnienie

Rok szkolny 2016/2017

Konkurs Laureaci Finaliści