Szanowni Rodzice !

Bardzo często w ostatnich tygodniach powtarzają się w szkole następujące sytuacje:

  1. Dziecko opuszcza świetlicę i nie udaje się do domu, lecz pozostaje na terenie szkoły bez formalnej opieki,
  2. Dziecko opuszcza świetlicę i nie udaje się do domu, lecz wychodzi poza teren szkoły i wraca po jakimś czasie do szkoły, pozostając i w tym przypadku bez formalnej opieki.

W związku z powyższym, w celu uniknięcia tego typu sytuacji i podniesienia opieki na możliwie najwyższy poziom, prosimy Państwa o wpisywanie na deklaracjach zgody na samodzielne opuszczanie świetlicy oprócz dnia tygodnia także godzinę wyjścia dziecka ze świetlicy.

Czas opuszczenia świetlicy zostanie odnotowany w dokumentacji nauczyciela dyżurnego świetlicy i będzie on równoznaczny z końcem opieki szkoły nad uczniem.

Ponadto przypominam Państwu, że na boisku szkolnym do godz. 16.30 przebywają uczniowie wyłącznie pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia dydaktyczne, wychowawcze lub opiekuńcze.

Uczeń rezygnujący z opieki szkoły może przebywać na boisku szkolnym po godz. 16.30 pod opieką osoby dorosłej zgodnie z Regulaminem korzystania z boisk SP-3.

                                                                       Dyrektor Szkoły - Kazimierz Leniart

Czytaj dalej...

Mimo że styczeń jest miesiącem pełnym chłodnych dni, są w nim takie dwa, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły nie tylko dla seniorów, ale przede wszystkim dla dzieci. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez, radości i podziękowań.

Czytaj dalej...

W dniu 5 czerwca 2014r. dla zaproszonych rodziców dzieci ze świetlicy szkolnej wystąpiły w montażu poetycko-muzycznym oraz przedstawieniu „Na wiosennej łące".

Czytaj dalej...

W dniu 11.04.2014r. oraz 14.04.2014r. grupa teatralna świetlicy szkolnej prowadzona przez panią Danutę Robak wystawiła „Wielkanocną bajkę". Pełne humoru przedstawienie opowiadające o zwyczajach wielkanocnych obejrzeli uczniowie z klas 1-3 oraz dzieci z przedszkoli nr 7 i 23.

Czytaj dalej...

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net