Wielki „comeback” Kleksa!

Wracamy z podwójną energią! Już w ten weekend pojawi się na stronie naszej szkoły jesienne wydanie numeru gazetki „Kleks”.

Czasopismo jest przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale również całej społeczności szkolnej oraz rodziców.

W najnowszym numerze znajdziecie wiele jesiennych inspiracji, od wystroju mieszkania i ogrodu po filmy, muzykę czy książki, które będą idealnymi „umilaczami” długich wieczorów. Ponadto pojawi się mnóstwo przepisów na pyszne dania i desery. Wielbiciele mody, jak też wszystkiego, co związane z tematyką „beauty” również znajdą coś dla siebie ;). Miłośnicy sensacyjnych, mrożących krew w żyłach historii czy lekkich, relaksujących opowieści mogą spodziewać się nie lada rozrywki! Pasjonaci fotografii będą mogli obejrzeć nasze miasto w jesiennych kadrach naszej uczennicy. Stałe miejsce w „Kleksie” będą miały również publikacje sportowe oraz tzw. „Spotkania ze sztuką”, czyli artykuły dotyczące malarstwa i nie tylko ;). Nie zabraknie też skłaniających do gimnastyki mózgu krzyżówek czy instruktaży. „Wisienką na torcie” jest wywiad z nauczycielem naszej szkoły, wybitną i nietuzinkową osobowością... ciekawe, czy domyślicie się z kim ;). W naszym czasopiśmie znajdziecie także kalendarium I półrocza oraz wiele innych ciekawostek.

Zapraszamy do lektury nowego jesiennego wydania gazetki szkolnej „KLEKS”!

 

Redakcja „Kleksa” i jej opiekunowie

Gazetka szkolna KLEKS  - wydanie jesienne >>>

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account