Kwestujemy dla najuboższych

16 listopada 2021r. wolontariusze znów pracowali w szczytnym celu.

Podczas wywiadówki szkolnej kwestowali, sprzedając kartki świąteczne, które wykonali pod okiem pań wychowawczyń ze świetlicy szkolnej: Beaty Rzeźnik, Elżbiety Koryl, Iwony Mikulec oraz Joanny Wilk. Tym razem pieniądze zostaną ofiarowane na potrzeby podopiecznych Zakonu Maltańskiego, który organizuje paczki świąteczne dla najuboższych rodzin.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność. Zebrane pieniądze przeznaczymy na zakup przyborów szkolnych dla dzieciaków. Opłatek maltański zostanie zorganizowany na początku grudnia, relacja już wkrótce.

Wolontariusze, dziękujemy, że jesteście!

Akcję zorganizowały opiekunki szkolnego koła wolontariatu, panie: A. Stopa i A. Wilczyńska.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account