Mistrz kartingu z kl. 7c

Oskara Chmiela z klasy 7c pasjonuje od dłuższego czasu karting wyczynowy.

Jego pasja wiąże się z intensywnymi treningami i wyjazdami na zawody odbywające się w różnych miejscach w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. W przerwach między tak zwanymi sezonami Oskar intensywnie trenuje i bierze udział w zawodach na torach halowych. Karting to nie tylko sport i pasja, ale bardzo ciężka praca. To również nauka cierpliwości, systematyczności, konsekwencji i opanowania. Wytrwała praca przynosi owoce - ostatnia wygrana Oskara to 1. miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Kartingowych odbywających się w Rzeszowie na torze kartingowym na hali Reskart oraz zajęcie 2. miejsca na zawodach podczas Mistrzostw Europy Centralno- Wschodniej na torze Steel Ring Trzyniec w Czechach.

Jesteśmy dumni z naszego ucznia, życzymy dalszych sukcesów!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account