Kino i wiosenny spacer

Uczniowie klasy 8c wybrali się do kina w ramach edukacji filmowej.

W czwartkowy poranek, w drodze, wraz z wychowawczynią p. Iwoną Wywrocką podziwiali pierwsze wiosenne kwiaty na rzeszowskich skwerach oraz rabatach.
Kiedy młodzież dotarła na miejsce, do Millenium Hall, od razu "zanurzyła się" w kinowych fotelach i z zaciekawieniem oglądała film pt. ,,Zaginione miasto". Uczniów pochłonęła jego fabuła, sceny z lasu tropikalnego, a także jaskiń z poszukiwanym skarbem .
Produkcja była okraszona piękną muzyką Pinar Toprak. Wracając do szkoły, 8c zrobiła sobie krótki "przystanek" i odpoczęła na ławkach pod kasztanami. Młodzież dumała po próbnych egzaminach, jednocześnie zbierając wenę oraz zapał do testu podsumowującego ósmą klasę.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account