Zdobyliśmy tytuł "Złotej Szkoły NBP"!

W dniu dzisiejszym podczas uroczystej gali, w której uczestniczyliśmy on line, otrzymaliśmy radosną wiadomość- nasza placówka jako jedyna szkoła podstawowa z Rzeszowa zdobyła w tym roku tytuł "Złota Szkoła NBP".

Wszystko to za sprawą Drużyny Ambasadorów NBP w składzie: Ola Sierżęga, Martyna Świerad, Kasia Łoza, Kacper Babula i Adrian Moskwa, która pracowała pod czujnym okiem pani Renaty Rejman oraz pani Elżbiety Daraż. Znaczna część społeczności szkolnej dzięki nim wzbogaciła swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa finansów oraz polityki pieniężnej. W imieniu drużyny dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy zgodzili się na realizację zajęć z ekonomii na poszczególnych przedmiotach.
Serdecznie gratulujemy!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account