Akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja

W coroczny kalendarz uroczystości w naszej szkole wpisana jest akademia upamiętniająca uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Szkolna scena po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią znów zaczęła tętnić życiem, a to za sprawą uczniów klas 5. i 7. oraz naszego zespołu wokalnego. W krótkim przedstawieniu przypomnieli oni zgromadzonej społeczności szkolnej ważne informacje historyczne związane z tym doniosłym wydarzeniem. Na zakończenie akademii Dyrekcja szkoły pogratulowała uczniom, udanego, pięknego przedstawienia. Podziękowała także zaangażowanym nauczycielom i pracownikom szkoły za przygotowanie tej rocznicowej uroczystości. W słowach podziękowania doceniono również kulturalną i odpowiedzialną postawę uczniów przybyłych na akademię. Jesteśmy z Was dumni!

Oceń ten artykuł
(7 głosów)