2a i 3b w teatrze

23 lutego uczniowie klasy 2a i 3b udali się do teatru Maska na przedstawienie pt. „Brzydkie kaczątko”, na motywach baśni H. Ch. Andersena.

Któż z nas nie zna opowieści o perypetiach brzydkiego kaczątka, który na swej drodze ku dorosłości musi stawić czoła licznym upokorzeniom ze strony współbraci? Dopiero przemiana w przepięknego królewskiego łabędzia sprawia, że kaczątko zostaje zaakceptowane przez otaczający je świat, ale czy tak jest w porządku...? Czy w życiu trzeba bezwzględnie dostosowywać się do opinii innych? Brzydkie kaczątko to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie. To opowieść o tym, że różnice w wyglądzie nie są powodem do poniżania i wyśmiewania. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom. Niezwykły klimat stworzyła scena ubrana w ptasie pióra oraz piękna muzyka inspirowana odgłosami natury.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account