Nasi uczniowie zakwalifikowani do III etapu konkursów przedmiotowych

 Aurelia

AURELIA PYTLOWANY

 

 

 Ma na swoim koncie dwa sukcesy w konkursach przedmiotowych, ponieważ zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu z j. polskiego i biologii. Jest też laureatką konkursów ortograficznych. Gra na fortepianie, czyta książki podróżniczo – przygodowe i młodzieżowe. W wolnym czasie pisze dzienniki, rysuje, samodzielnie wykonuje biżuterię z koralików, słucha muzyki. Lubi podróżować i zgłębiać wiedzę z zakresu biologii.

 julka

 JULIA WAJDA

 

Kolejny raz w swojej szkolnej karierze znalazła się w gronie uczniów wojewódzkiego etapu konkursu przedmiotowego z j. polskiego. W ubiegłym roku, będąc uczennicą klasy 7. w tymże konkursie zdobyła tytuł finalisty.

Interesuje się literaturą. W wolnym czasie zgłębia zagadki kryminalne oraz czyta fantastykę. W przyszłości chciałaby rozwijać swoje zainteresowania na profilu humanistycznym. Podziela opinię Melchiora Wańkowicza „... piękna nie należy przeżywać, pięknem należy żyć”.

 hubert5

 HUBERT BIAŁEK

 

Zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki.

Jest uczniem klasy 8D. Z sukcesem brał udział w wielu konkursach matematycznych m.in. Kangurze Matematycznym.

Chce prowadzić zdrowy tryb życia, aby móc realizować swoje marzenia. Lubi grać w koszykówkę i rozmawiać ze znajomymi. Jest fanem anime.

 Krystian2

 KRYSTIAN KURC

 

W bieżącym roku szkolnym jego udział w przedmiotowym konkursie z matematyki sprawił, że znalazł się w etapie wojewódzkim. Często bierze udział w różnych konkursach matematycznych, w których uzyskuje wysokie wyniki. Interesuje się informatyką, programowaniem, historią i motoryzacją. W wolnych chwilach lubi grać w piłką nożną, oglądać filmy i spotykać się z przyjaciółmi. Swoją przyszłość wiąże z kierunkami matematyczno - informatycznymi. Uważa, że w życiu należy kierować się następującą zasadą: „Jeśli robisz to, co trudne, Twoje życie będzie łatwe”.

 urszula

 URSZULA MARKOWSKA

 

Uczennica klasy 8D. Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii. Interesuje się behawiorystyką i historią XX wieku. Lubi czytać literaturę fantastyczną. Swoją przyszłość wiąże z medycyną. Wolne chwile spędza na spacerach ze swoim psem. Zgadza się ze słowami P. Coelho, że jest tylko jedna rzecz, która sprawia, że marzenie jest niemożliwe do osiągnięcia - to strach przed porażką.

 Dominik

 DOMINIK MAGRYŚ

 

To wicemistrz Mistrzostw Polski Młodzików w Brydżu. Tym razem osiągnął sukces w konkursie przedmiotowym z historii, znajdując się w etapie wojewódzkim.  Systematyczna, wielomiesięczna praca, wytrwałość i zaangażowanie przyniosły oczekiwany efekt. Dominik pokonał przeszło 1000 konkurentów z całego Podkarpacia i dotarł do finału konkursu, który odbędzie się w kwietniu. Jego osiągnięcie jest tym większe, że jako uczeń klasy siódmej opanował nie tylko zagadnienia programowe z klasy ósmej, ale także te wykraczające poza program szkoły podstawowej.

Wszystkim naszym uczniom - uczestnikom wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki w finale!!!

Oceń ten artykuł
(11 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account