IV Finał „Ulicznej Gry z Ekonomikiem”

28 lutego 2023 r. odbył się finał projektu edukacyjnego „Uliczna Gra z Ekonomikiem z ZS2”, w którym naszą szkołę reprezentowali: Antonina Wolińska, Kornelia Pomykała, Katarzyna Łoza, Adrian Moskwa, Kacper Babula, Tomasz Bartochowski, Maksymilian Rokosz oraz Olivier Balowski, pracujący pod opieką pani Renaty Rejman.

W projekcie brali udział uczniowie szkół podstawowych z województwa podkarpackiego. Drużyny rywalizowały, rozwiązując zadania teoretyczne oraz praktyczne, indywidualnie i zespołowo. Specjaliści z Narodowego Banku Polskiego, Biura Ewidencji
Działalności Gospodarczej i Zezwoleń, Urzędu Skarbowego, Urzędu Statystycznego, Radia Rzeszów, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oceniali prawidłowość wykonywanych zadań. Wszyscy uczestniczyli w prelekcji z pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzonej przez Pana Przemysława Chmaja - ratownika medycznego i instruktora pierwszej pomocy. Jako szkoła w finale zdobyliśmy 5. miejsce. Serdecznie gratulujemy uczniom wytrwałości, zaangażowania i kreatywności podczas tego kilkumiesięcznego projektu. Gratulujemy, byliście świetni.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account