Próbny egzamin ósmoklasisty

W dniach 07.03.2023 r. – 09.03.2023 r. w naszej szkole ósmoklasiści przystąpili do pisania próbnego egzaminu z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego.

Uczniowie już po raz drugi zmierzyli się z takim wyzwaniem, ponieważ pierwszy egzamin próbny odbył się w grudniu 2022 r. Tym razem dzieci z większą pewnością i mniejszym stresem wykonywały zadania. Ósmoklasiści oswoili się z kodowaniem arkuszy, przenoszeniem odpowiedzi na kartkę oraz planowaniem pracy w odpowiednim czasie. Mamy nadzieję, że egzaminy próbne, które zorganizowała nasza placówka, pomogą uczniom doskonale przygotować się do egzaminu właściwego.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account