Rekrutacja uczestników - od 7.03.2023 r. do 13.03.2023 r.

Od 7.03.2023 r. do 13.03.2023 r.

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU PN. „Myśl globalnie -działaj lokalnie”

Wyjazd w ramach ponadnarodowej mobilności do instytucji przyjmującej w Valladolid (Hiszpania)

Projekt „Myśl globalnie – działaj lokalnie” zakłada mobilność międzynarodową 20 uczniów i 4 nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 w Rzeszowie i realizację wspólnych przedsięwzięć z uczniami z instytucji przyjmującej w Hiszpanii. W projekcie udział wezmą uczniowie klas VI – VIII . Główną tematyką projektu będzie ochrona środowiska naturalnego, znaczenie postaw lokalnych oraz kształtowanie świadomości obywatelskiej w tym zakresie.

Ogłoszenie o rekrutacji >>>

Regulamin rekrutacji >>>

Karta zgłoszenia – uczeń >>>

Karta zgłoszenia - nauczyciel >>>

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account