Absolwent „Trójki” – Przemysław Kapusta spełnia swoje zawodowe marzenia

„Aby odnieść sukces, musisz wierzyć w coś z taką pasją, że stanie się rzeczywistością”.

Anita Roddick

Ma niespełna 17 lat, a już o Nim głośno! Absolwent „Trójki” – Przemysław Kapusta spełnia swoje zawodowe marzenia.

Przemek to uczeń Zespołu Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy w Rzeszowie, a także pracownik restauracji KukNuk, w której najpierw odbywał wakacyjne praktyki zawodowe, a obecnie rozwija swoje zdolności kulinarne pod okiem wybitnych kucharzy. Nasz były uczeń ma na swoim koncie wiele sukcesów gastronomicznych zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej, np. konkurs na Słowacji czy Mistrzostwa Polskich Szkół Gastronomicznych w Kielcach (zajęcie III miejsca). Popisowym daniem Przemka jest Roladka z indyka, z nadzieniem grzybowym, podana na puree z dyni, z polentą i brokułami – brzmi smacznie i niebanalnie ;). Gratulujemy naszemu absolwentowi nie tylko osiągnięć, ale przede wszystkim odwagi oraz ogromnej determinacji w spełnianiu swoich marzeń. Celem Przemka, jeszcze w podstawówce, było kształcenie się w kierunku gastronomicznym – jak powiedział, tak zrobił.

Powodzenia! Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia! Brawo, Przemku!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account