Koszykówka dziewcząt

9 stycznia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie odbyły się rozgrywki w koszykówce. Były to eliminacyjne mecze dziewcząt, w których zwycięstwo dawało awans do finału Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych. Naszym dziewczętom zabrakło niewiele, aby walczyć dalej. Wygrały dużą przewagą z drużyną z SP 2 (18:10), natomiast przegrały z SP 27 (10:17).

W rozgrywkach wzięły udział: Buczek Gabriela 6a, Burkiewicz Ewa 6c, Dzioba Gabriela 6a, Flis Aleksandra 6d, Kornak Karolina 6d,Kozik Kinga 6a, Kwoka Julia 6c, Matynia Kamila 6d, Mucha Julia 6a, Słowik Katarzyna 6d, Szymańska Agnieszka 6c, Świerad Wiktoria 6c. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze, za waleczną postawę zawodniczki zasłużyły na słowa uznania.
Drużynę przygotowywała i sprawowała opiekę pani A. Stopa

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account