Zielona szkoła - 6f i 7b w Gorcach

9 marca 2020 roku klasy 6f oraz 7b wyjechały na zieloną szkołę do  Poręby Wielkiej

Od poniedziałku do piątku uczestnicy zdobywali okoliczne szczyty, spacerowali w starym parku hrabiów Wodzickich, pływali na basenie,uczestniczyli w rozgrywkach sportowych, zajęciach tanecznych, muzycznych, podziwiali piękno Gorczańskiego Parku NarodowegoWielu uczestników wygrało organizowane na hali zawody sportowe. Na ostatnim apeluzwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. W czwartek 12 marca, będąc w rabczańskim Muzeum Górali i Zbójników, uczniowie dowiedzieli się, że z powodu epidemii koronawirusa w Polsce zajęcia szkolne zostają zawieszone do odwołania. Po powrocie do Rzeszowa już nie wrócili do szkoły.Od marca do końca roku szkolnego nauka odbywała się w systemie zdalnymwszystkie zaplanowane wyjazdy zostały odwołane. 

Organizacja wyjazdu i opieka: wychowawczyni klasy 7b – p. Danuta Kuszarecka oraz wychowawczyni klasy 6f – pani Daniela Czerwonka. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account