Drugi dzień integracji klasy 7d

28 maja – w piątek – uczniowie klasy 7D wraz z opiekunami wyruszyli do Rodzinnego Parku Rozrywki „Energylandia” w Zatorze.

Na miejscu zameldowaliśmy się o godz. 10 i z wypiekami na twarzy ruszyliśmy w kierunku atrakcji, które oferuje park. Do naszej dyspozycji czekało aż 70 różnorodnych atrakcji, tj. 40 urządzeń rozrywkowych, 12 rollercoasterów, 20 interaktywnych gier i zabaw, 4 sceny widowiskowe, kino 7D, pokazy edukacyjne.
Dzięki czterem dokładnie wytyczonym strefom zabawy największy w Polsce park rozrywki jest bezpieczny i atrakcyjny dla grup w każdym wieku. My jednak przede wszystkim chcieliśmy zmierzyć się z Hyperionem, Zadrą oraz stawić czoła przejażdżce na Speed Water Coaster. I oczywiście daliśmy radę, a uśmiechom nie było końca. Po godzinie 18.00 zmęczeni, ale szczęśliwi opuściliśmy park rozrywki, a następnie bezpiecznie wróciliśmy do domu.
Wycieczki była świetną okazją do poznania nowych miejsc, spędzenia czasu razem, pokonania swoich lęków. Zapewniła doskonałą formę integracji i wspólnej zabawy z kolegami i koleżankami z klasy. Wyjazd pozostanie nam w pamięci na długie lata.
Oczywiście w jedną i drugą stronę nie obyło się bez przystanku w restauracji Mc' Donalds.
Wyjazd integracyjny zorganizowała pani Natalia Dziadosz – Wójcik, wychowawczyni klasy 7d.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account