Integracja, przygoda, adrenalina, czyli klasy 8c, d i f w Janowie Lubelskim!

Jeśli marzycie o aktywnym wypoczynku, grach i zabawach terenowych, nocnych wyprawach do lasu, gdzie w ciemnościach czają się niespodzianki, przeprawach przez bagna i torfowiska, to ruszajcie za nami do Janowa Lubelskiego na aktywną zieloną szkołę.

Było super!!! Mieliśmy trzy dni zajęć z młodymi, fajnymi instruktorami. Pierwszy spędziliśmy na grach i zabawach integracyjnych, wieczorem ognisko i pieczenie kiełbasy. Drugiego dnia nie zapomnimy, bo braliśmy udział w terenowej jeździe ,,off - road” w trudnym terenie, przeprawialiśmy się przez bagna i torfowiska, zmywaliśmy z siebie z warstwy błota w rzece, a po południu graliśmy w siatkówkę i korzystaliśmy z innych atrakcji w ośrodku Makadan. Nocne podchody zakończyły dzień drugi. Trzeci zaś upłynął nam na rozgrywkach na polu baintballowym w pobliskim lesie.
Pogoda dopisała, nikt nie zachorował od brodzenia w błocie i wodzie. W piątek pakowanie, obiad i powrót do domu w strugach deszczu (rozpadało się po ostatnich zajęciach), ale z wrażeniami, których nie zapomnimy!!!
A zakwaterowanie prawdziwie królewskie , bo w Hotelu Królewskim w Janowie Lubelskim.
Wycieczkę zorganizowała pani Natalia Dziadosz Wójcik, wychowawczyni klasy 8d, udział wzięły klasy 8c z panią Iwoną Wywrocką oraz 8F z panią Danielą Czerwonką. Towarzyszyła nam niezastąpiona p. Ania Wilczyńska.
To trzeba zobaczyć! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!
Uczennice i uczniowie 8c,d,f.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account