Dobre kino

27 września 2021 r. Klasy 7b i 7c wybrały się do kina na pokaz specjalny w ramach KINOLUB – Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży.

W sali WDK w Rzeszowie obejrzeliśmy film pt. “Bitwa” skierowany do młodzieży w wieku 12-15 lat.
Film opowiadał o “bitwach” na różnych płaszczyznach min. o walce głównego bohatera z własnymi słabościami, walce o bycie tancerzem po utracie słuchu. Akcja rozgrywa się w świecie pasjonatów tańca ulicznego.
Po projekcji uczniowie mogli wyrazić swoje opinie, emocje i odnaleźć przesłanie zawarte w obejrzanym filmie.
Po kinie udaliśmy się na kolejną atrakcję, jaką był kebab lub pizza. W powrotnej drodze odwiedziliśmy ogródek jordanowski, dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy trochę ze sobą pobyć i nacieszyć się piękną jesienią.
Wyjście zorganizowały wychowawczynie klas 7b i 7c; panie R. Rejman i A. Stopa.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account