Bo "chillować" trzeba umieć, czyli ósmoklasiści na "wywczasie" w Jarnołtówku

W dniach 11-15 października klasy 8a, 8b i 8e pojechały na zieloną szkołę do Jarnołtówka.

W tym czasie miały okazję wspólnie spędzić czas, uczestnicząc w różnych grach i zabawach integracyjnych, bawiąc się przy ognisku oraz na dyskotece. Zwiedzili zamek w Mosznej, Muzeum Robotów, zobaczyli także, jak wyglądało życie w średniowieczu (Średniowieczny Park Techniki), a także dawną kopalnię złota w Złotym Stoku. Zapoznali się z miejscowymi legendami, m.in. o Żabim Oczku. Zdobyli Biskupią Kopę, docierając na nią przez Gwarkową Perć. Podziwiali ze szczytu widoki po polskiej i czeskiej stronie.

Był to wspaniały czas, bo uczniowie mogli zrelaksować się i "naładować baterie" przed ogromnymi wyzwaniami, jakie niesie ósma klasa.

Wycieczkę zorganizowała pani A. Budzisz, opiekę sprawowali: pan F. Kordyś, pani E. Inglot oraz pani T. Bilińska.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account