Klasa 5b w parku trampolin

7 grudnia klasa 5b pod opieką p. Wioletty Świątoniowskiej oraz p. Adama Rączego wybrała się do Parku Trampolin "FlyPark" w Rzeszowie.

W strojach sportowych, uzupełnionych o specjalne skarpetki, uczniowie weszli do głównej sali, czyli ogromnej przestrzeni złożonej z wielu trampolin. Instruktor przeprowadził tam profesjonalną rozgrzewkę i prezentował kolejne ćwiczenia do naśladowania. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowy tor przeszkód oraz jazda na mechanicznym byku. W Parku Trampolin było zabawnie i wesoło. Czas nam bardzo szybko upłynął.  Co prawda, mamy zakwasy, ale i tak było świetnie.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account