Nie tylko bezinteresownie pomagają, inne talenty też mają

7 lutego we czwartek wolontariusze zrzeszeni w Szkolnym Kole Wolontariatu zaprosili uczniów klas 4-8 do obejrzenia talent – show, podczas którego popisywali się przed publicznością tańcząc dynamiczne układy czirliderskie oraz dostojnego poloneza, śpiewając, jeżdżąc wyczynowo na rolkach, żonglując piłką. Każdy występujący dostawał ogromne brawa.

Uczestnicy show: Jakub Adamczyk , Iza Matuła, Maja Skakowska, Diana Ornat, Weronika Czarnik, Julia Rokosz, Agnieszka Szymańska, Zuzia Stokłosa, Gabriela Skawina z klasy 8c oraz Anna Kulig, Maja Sitek, Kasia Buczek, Karol Stopa z 5f.
Program prowadziła Ewa Burkiewicz z klasy 8c.

Pomysł i przygotowanie imprezy: panie Agata Stopa, Bożena Kozdrańską i Ewa Dencikowska.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net