Świadomi i pomocni wolontariusze

21 marca wolontariusze naszej szkoły nie wagarowali. O godz. 14.00 ruszyli pomagać podczas Biegu Kolorowej Skarpetki.

Bieg został zorganizowany przez Fundację Szansa 21 działającą na rzecz osób z zespołem Downa. Obok przystani na Lisiej Górze odbyły się biegi, najpierw dziecięcy, później dla dorosłych. Nasi uczniowie byli bardzo pomocni i odpowiedzialni. Pomimo niesprzyjającej pogody, zabezpieczali trasę biegów oraz aktywnie dopingowali biegaczy. Nagrodą za włożony wysiłek były podziękowania od organizatorów oraz uśmiechnięte dziecięce buźki.
Dziękujemy za zaangażowanie.
Opiekę sprawowały opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu panie: E. Dencikowska, B. Kozdrańska i A. Stopa.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net