W środę 4 grudnia 2019r. oficjalnie zakończył się sezon biegowy dla organizatorów, sponsorów i wolontariuszy współpracujących ze stowarzyszeniem Rzeszów Biega.

Spotkanie miało miejsce w rzeszowskim Ratuszu. Przedstawicielka naszego Szkolnego Koła, pani A. Stopa, również wzięła w nim. Prezes Run Rzeszow, pan Mirosław Wierzbicki, dziękował za pomoc, współpracę i chęci. Wszyscy dostali pisemne podziękowania, kalendarze, medale i koszulki. Wolontariusze naszej szkoły pomagali podczas półmaratonu ( kwiecień 2019r.), maratonu (październik 2019r.) oraz podczas Biegu Niepodległości (11 listopada). Trzeba dodać, że SP 3 oprócz Szkoły Sportowej jest jedyną, która tak aktywnie wspiera biegaczy. Na ostatnim maratonie było czterdziestu wolontariuszy z naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym rodzicom, uczniom , nauczycielom i pamiętajmy: „Warto pomagać”.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Galeria

Więcej w tej kategorii: « Niesiemy pomoc chorym
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net