28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Niedziela 12 stycznia 2020 r. była dniem wielkich serc, bowiem odbył się 28. finał WOŚP.

Orkiestra zagrała dla dziecięcej medycyny zabiegowej, pod hasłem „Wiatr w Żagle”. Wolontariusze naszego szkolnego koła aktywnie uczestniczyli w akcji. SP – 3 reprezentowało dwadzieścioro uczniów z klas 8b, c i d. Łącznie wszyscy zebrali ponad 10 tysięcy złotych. Niektórzy z nich zbierali już od samego południa, inni do późnych godzin wieczornych, ponad 9 godzin. Rekordzistki zbiórki to Kalina Kubejko- Worsztynowicz i Anna Kraska z klasy 8d. Dziewczynki zebrały ponad 4 tysiące złotych, za co należą im się ogromne brawa! Wolontariusze zbierali datki w czteroosobowych grupach, którymi opiekowali się nauczyciele SP 3, panie: T. Bilińska, M. Osinko, J. Sikora, D. Peszko i koordynator całej akcji - A. Stopa.

Uczniowie spisali się wspaniale, a humor i zaangażowanie pomogły w zebraniu dużej kwoty na szlachetny cel.

Dziękuję wszystkim za swój poświęcony czas. Tak trzymajcie!!!

Agata Stopa

Wolontariusze 28. Finału WOŚP z SP-3:

Anna Kraska
Kalina Kubejko- Worsztynowicz
Jagoda Mrzygłód
Natalia Płonka
Olga Bryła
Liwia Chudzik
Wiktoria Materna
Eliza Nalepa
Wiktoria Wojtanowicz
Emilia Lorenc
Aneta Gąska
Karolina Kwolek
Zuzanna Rumak
Aleksandra Stopyra
Nikola Zymelke
Magdalena Jurczyk
Maks Starzak
Tymek Gruca
Mateusz Pączek
Hubert Czernicki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Pełna puszka dla dzieciaków
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net