Poznajemy ofertę szkół ponadpodstawowych

Dla ósmoklasistów zbliża się czas podejmowania decyzji związanych z wyborem dalszej ścieżki kształcenia.

W celu ułatwienia tego wyboru szkoły ponadpodstawowe organizują dla przyszłych absolwentów targi edukacyjne.
19 stycznia nasi uczniowie poznawali ofertę rzeszowskich szkół ponadpodstawowych na Orientation Day, który odbywał się w budynku głównym Uniwersytetu Rzeszowskiego. 27 lutego w gmachu Politechniki Rzeszowskiej ósmoklasiści analizowali oferty w ramach VIII Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej. Udział w tych wydarzeniach z pewnością pomoże dokonać wyboru szkoły ponadpodstawowej.
Organizacja wyjść na targi – p. Renata Rejman ( nauczyciel doradztwa zawodowego).

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net