Święto Edukacji Narodowej

„Bo to zawód z powołania, tu niezwykłe są zadania!” – akademia z okazji „Święta Edukacji Narodowej"

11.10.2023 r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Święta Edukacji Narodowej pt. „Pewnego razu na godzinie wychowawczej…”. Akademię przygotowali wybrani uczniowie klas 6a i 7a oraz Zespół Wokalny pod kierunkiem pań: Agnieszki Koszeli-Piątek, Weroniki Rak, Justyny Sikory oraz Iwony Wywrockiej. Piękna dekoracja sceny została wykonana przez uczniów i opiekunów Samorządu Uczniowskiego – panią Teresę Bilińską i pana Dawida Adamskiego.

Nasi uczniowie na wesoło uczcili Święto Edukacji Narodowej. Zabawne przedstawienie z niesfornymi uczniami i ich zatroskaną wychowawczynią uświetnił występ niezastąpionego Zespołu Wokalnego oraz taniec, do którego choreografię przygotowała Elena Darska – nasza uczennica, która spełnia swoje teatralne marzenia w rzeszowskiej „Akademii Aktorskiej Artysta” na profilu musicalowym.

Na zakończenie głos zabrała Pani Wicedyrektor – Lucyna Krzanicka, która podziękowała występującym, a także ich opiekunom za trud włożony w przygotowanie inscenizacji, a wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracyjnym za zaangażowanie w pracę. Następnie zostały wręczone nagrody za szczególne osiągnięcia dla nauczycieli naszej szkoły.