Konkurs „Anioł Radości” - rozdanie nagród

19 grudnia 2023 r. o godz. 16.00 w małej sali gimnastycznej miało miejsce rozdanie nagród konkursowych dla przedszkolaków pt. „Anioł Radości”. Jury przed dokonaniem oceny podzieliło nadesłane prace na dwie kategorie wiekowe: 3 i 4 lata oraz 5 i 6 lat. Spośród nich nagrodzono te, które szczególnie ujęły komisję pomysłowością, interpretacją tematu oraz humorem. Wybór był niesłychanie trudny! Przyznano więc, po dwa miejsca pierwsze, drugie i trzecie wśród młodszych i starszych dzieci oraz 10 wyróżnień. Zwrócono też uwagę na najmłodszego uczestnika, który otrzymał nagrodę specjalną.
Na początku Pan Dyrektor przywitał przedszkolaków, którzy wraz z rodzicami przybyli na wręczenie nagród. Przekazał podziękowania za tak liczny udział w konkursie. Następnie wyczytał wszystkich nagrodzonych i wręczył im dyplomy oraz nagrody rzeczowe okraszone słodkim upominkiem. Maluchy nie kryły radości i ochoczo sprawdzały zawartość torebek. Całą uroczystość uświetnił występ zespołu wokalnego pod przewodnictwem p. Iwony Wywrockiej, który wprowadził wszystkich w atmosferę świąteczną. Na zakończenie przybyli mieli okazję zobaczyć wystawę nadesłanych prac w sali nr 10. Zachwytom nad pracami nie było końca!
Przedszkolakom i ich Opiekunom dziękujemy za udział w konkursie, a wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!