Szkolny konkurs plastyczny ,,Portret Świętego Mikołaja”

Dzisiaj odbyło się rozdanie nagród za udział w szkolnym konkursie plastycznym ,,Portret Świętego Mikołaja". Zwycięzców wybrali uczniowie podczas pisemnego głosowania, które trwało od 6 grudnia do 12 stycznia. Każda praca była oznaczona numerem. W konkursie znalazło się 104 portrety Świętego Mikołaja. Po przeliczeniu głosów okazało się, że I miejsce zajęła Joanna Baran z kl. 4a, II miejsce otrzymała Karolina Parylak z kl. 4a, III miejsce uzyskał Wiktor Nidecki z kl. 4a. Wyróżnienie przyznano Marlenie Czachor z kl. 4b. Kiedy tylko prace pojawiły się na tablicy, od razu zachwyciły widzów. Jak mówią głosujący: ,,Nikt nie był zaskoczony werdyktem”. Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom!