Skip to main content

“Karnawałowa Przedszkolada”

17 i 18 stycznia odwiedziła naszą szkołę spora gromada przedszkolaków. Wszystko za sprawą zorganizowanej “Karnawałowej Przedszkolady”. Całą zabawę rozpoczął punktualnie o godzinie 9.30 Pan Dyrektor, a później wszyscy ruszyli w tany!

Dzieci bawiły się w rytm znanych przebojów, takich jak: ,,Macarena’’, ,,Chocolate’’, poruszały się do układu tańca kowbojskiego. Pomocne były uczennice z klasy 7, które pokazywały wszystkie taneczne kroki. Później odbyły się sportowe zmagania w formie sztafet. Na koniec najmłodsi mogli odpocząć i obejrzeć jasełka w wykonaniu uczniów z klasy 4a, 4b i śpiewających uczennic z klas 7a i 8b. Nad całą imprezą czuwała pani A. Stopa, współpracująca z panem katechetą Z. Kowalczykiem, który pięknie akompaniował przy kolędowaniu. Sportowe zmagania przygotowała pani A. Wilczyńska i p. F. Kordyś, natomiast o dekorację zatroszczyła się pani M. Lew. W naszej szkole bawiły się przedszkolaki z Przedszkola nr 7, Przedszkola nr 14 i Przedszkola nr 23. Po zakończonej zabawie dzieci otrzymały upominki, a paniom opiekunkom wręczono podziękowania za wspólne kolędowanie i przybycie. Serdecznie dziękujemy.

SP3

Zapraszamy