Skip to main content

Dzień Babci i Dziadka

25 stycznia o godzinie 10:00 w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć seniorów na uroczystości związanej z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie z klasy 1a i 1b wraz z wychowawczyniami wykonali laurki. Opiekunki ze świetlicy szkolnej w ramach zajęć świetlicowych czuwały nad programem artystycznym i przygotowywały widowisko z dziećmi. Po występie artystów rozpoczęły się konkursy ze wspaniałymi nagrodami. Ubijanie piany, obieranie jabłka, taniec z balonem, to tylko nieliczne atrakcje tej uroczystości. Pracę dzieci, nauczycieli oraz dyrekcji naszej szkoły wynagrodził uśmiech na twarzach rodziców i dziadków. Wszyscy obecni goście wyrazili wielką wdzięczność za włożony wysiłek i trud. Dziękujemy artystom, rodzicom, seniorom za tak miło spędzone chwile. Zapraszamy już za rok!

SP3

Zapraszamy