Bawimy się z Wiosną!

W naszej szkole jak zawsze na wesoło, tym razem bawiliśmy się z Wiosną. Każda klasa miała swój pomysł na uświetnienie nadejścia tej pory. Jedni robili piękne prace plastyczne, inni śpiewali o wiośnie, jeszcze inni poznawali nazwy pierwszych kwiatów lub organizowali ciekawe quizy. Tego dnia w szkole dominował kolor fiołkowy oraz wianuszki i piękne wiosenne kapelusze, przygotowane na konkurs plastyczny. Klasa 2a dodatkowo postanowiła obudzić wiosnę w swojej sali, dlatego uczniowie zajęli się wysiewem owsa i rzeżuchy oraz przeprowadzili doświadczenie, do którego wykorzystali białe tulipany. Dzięki temu, każdego dnia będą mogli obserwować ich wzrost, a przed świętami klasowy ogródek powędruje do ich domów i stanie się piękną ozdobą wielkanocnego stołu. W naszej „Trójce” ostatnie dni były pełne pozytywnych emocji, które drobnymi kroczkami przygotowują nas do świąt wielkanocnych. Razem z wiosną chcemy obudzić przyjaźń, miłość, szczęście i radość, aby w ten sposób wyczarować ciepły, świąteczny nastrój.