Skip to main content

Uczymy się udzielać pierwszej pomocy

Zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej są niezwykle ważne i mogą uratować życie. Dlatego też warto, aby dzieci już w młodym wieku zdobyły podstawową wiedzę na temat udzielania pomocy w nagłych sytuacjach.

W ostatnich tygodniach przed wakacjami w naszej szkole odbyły się zajęcia mające na celu edukację uczniów z zakresu udzielania pomocy osobom znajdującym się w stanie zagrożenia zdrowia i życia. Prowadziła p. Anna Wilczyńska.
W czasie zajęć uczniowie z klas 1 - 3 poznali zasady udzielania pierwszej pomocy osobom potrzebującym. Mogli również przećwiczyć praktyczne umiejętności, tak ważne podczas udzielania pierwszej pomocy. Dzięki tej lekcji nauczyli się wielu ważnych rzeczy, które w przyszłości mogą przyczynić się do uratowania komuś życia.

 

SP3

Zapraszamy