Rodzinny Rajd Rowerowy

15 września to iście aktywny dzień - Narodowy Dzień Sportu! W całej Polsce dzieci i młodzież uczestniczyły w różnych imprezach sportowych. Nasza szkoła była organizatorem Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

O godz. 11:30 aktywni rodzice wraz ze swoimi pociechami stawili się na boisku sportowym przy ul. Hoffmanowej. Dołączyli do nas uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 8. Zwarta kolumna rowerzystów (53 osoby) pod eskortą policji i ratowników medycznych wyruszyła w trasę. Przejechaliśmy 18 km ścieżkami rowerowymi wzdłuż i wszerz Rzeszowa. Pogoda dopisała. Rajd zakończyliśmy na Bulwarach Rzeszowskich o godz. 14. To był naprawdę Dzień Sportu i to jeszcze Narodowy! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i aktywnym rodzicom. Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego A. Stopa, A. Wilczyńska i S. Filipowski.