Jesienne biegi młodzieżowe

W niedzielę 29 września odbyły się biegi młodzieżowe.

Pomimo chłodnej aury uczniowie i rodzice z naszej szkoły nie zawiedli. Punktualnie o godz. 9.15 przybyło 22 uczniów w okolice Millenium Hall. Po krótkiej rozgrzewce ruszyli na start. Rozpoczęli najmłodsi, najpierw przedszkolaki, później dziewczynki z rocznika 2012-2013. Tutaj niezawodna Aleksandra Maślona z kl. 2b zdobyła 3 m-ce. Za swoje osiągnięcia otrzymała puchar, dyplom i nagrody rzeczowe Brawo! Następnie startowali chłopcy i dziewczynki ze starszych roczników. Również sukcesem może się pochwalić Jakub Stromidło z kl. 8a, który w swojej kategorii uzyskał 3 m-ce i otrzymał Puchar, dyplom i nagrody Gratulujemy. Dużą niespodzianką był start Oliwii Pasierb z kl. 8a biegu na 1 milę - to już zacny dystans – brawo! Wszystkim aktywnym uczniom i ich cudownym rodzicom gratulujemy i dziękujemy za przykład, jaki im dajecie Brawo!!! Opiekunem biegaczy była p. A. Stopa.