Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w SP3

11 października 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 3 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Był to wyjątkowy moment, w którym cała społeczność szkolna mogła wspólnie świętować ten ważny dzień, poświęcony pracy nauczycieli, wychowawców oraz wszystkich pracowników oświaty.

W programie akademii znalazły się występy artystyczne przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Dzieci w sposób humorystyczny i pełen szacunku przedstawiły scenki, wiersze oraz piosenki, wyrażając wdzięczność dla swoich nauczycieli. Uroczystość była pełna wzruszeń i radości, a występy uczniów zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Dekoracje na tę wyjątkową uroczystość przygotowały panie: Magdalena Lew oraz Agata Gajdek, natomiast za scenariusz odpowiedzialne były: pani Weronika Rak i pani Renata Niemczyk. Zespół wokalny, który uświetnił występy, został przygotowany przez panią Iwonę Wywrocką.