Pola Nadziei

23 kwietnia 2023 r. odbył się finał akcji “Pola Nadziei”.

Mnóstwo wolontariuszy kwestowało przy rzeszowskich kościołach, aby wspomóc podopiecznych fundacji “Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci”. Nasza szkoła również wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Siedemnastu wolontariuszy pod opieką p. R. Niemczyk i A. Stopy rozprowadzało żonkile. Kwiaty najpierw posadzono, następnie zrobiono z nich wiązanki, ostatni etap to kwesta. Do pomocy przyłączyła się również p. M. Lew, która wraz z uczniami wykonała na kółku technicznym sztuczne żonkile. Wolontariusze z SP3 kwestowali w Rzeszowie, przy kościele pw. św. Wojciecha i św. Stanisława, zebrali kwotę 2826,10 zł. Wszystkim uczniom oraz darczyńcom bardzo dziękujemy. Akcja zorganizowana we współpracy z fundacją “Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci” oraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu SP3.