Skip to main content

WOŚP po raz 32.

28 stycznia to dzień, który upłynął pod znakiem czerwonych serduszek. Już po raz 32. zagrała w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dla wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu było oczywiste, że muszą uczestniczyć w tym wydarzeniu. Pełnych zapału i humoru 28 młodych ludzi kwestowało w niedzielę na rzeszowskich ulicach. Niektórzy przeszli w barwnym korowodzie na Rynek Główny, aby uroczyście rozpocząć pracę. Rekordziści, którzy mieli niespożyte pokłady energii, zbierali pieniądze 9 godzin – to grupa siódmoklasistów. Wielkie brawa dla Was. Z naszej szkoły kwestowało 6 grup pod opieką nauczycieli, wszyscy wspaniale się spisali. Dziękujemy za ogromne chęci i wielkie serce. Grali z nami uczniowie klas 7 i 8 oraz nauczyciele: A. Wilczyńska, E. Inglot, M. Jasińska, J. Sikora, F. Kordyś i koordynator akcji A. Stopa.

 

SP3

Zapraszamy