Rekrutacja do projektu

Wyjazd w ramach ponadnarodowej mobilności do instytucji przyjmującej w Valladolid (Hiszpania).

Projekt „Myśl globalnie – działaj lokalnie” zakłada mobilność międzynarodową 20 uczniów i 4 nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 w Rzeszowie i realizację wspólnych przedsięwzięć z uczniami z instytucji przyjmującej w Hiszpanii. W projekcie udział wezmą uczniowie klas VI – VIII . Główną tematyką projektu będzie ochrona środowiska naturalnego, znaczenie postaw lokalnych oraz kształtowanie świadomości obywatelskiej w tym zakresie.

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w mobilności zagranicznej w przedsięwzięciu pn. „Myśl globalnie-działaj lokalnie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów” >>>

Lista zakwalifikowanych opiekunów do udziału w mobilności zagranicznej w przedsięwzięciu pn. „Myśl globalnie-działaj lokalnie” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów” >>>

Od 7.03.2023 r. do 13.03.2023 r. - REKRUTACJA UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU PN. „Myśl globalnie -działaj lokalnie”

Ogłoszenie o rekrutacji >>>