Skip to main content

Konkurs "EKO PODWÓRKO - WSPÓLNA PRZESTRZEŃ"

Dwunastu uczniów z klas 6a i 6b wzięło udział w konkursie "EKO PODWÓRKO - WSPÓLNA PRZESTRZEŃ" zorganizowanym przez: Konrada Fijołka Prezydenta Rzeszowa, Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab Rzeszów, Wydział Edukacji - Edukacja w Rzeszowie, Rzeszów - stolica innowacji, gdzie stworzyli precyzyjną makietę szkoły oraz zaproponowali projekt rewitalizacji podwórka.

Ich zaangażowanie, kreatywność i praca zespołowa były godne podziwu, a ich pomysły mogą być inspiracją dla innych. Dzięki tej inicjatywie uczniowie nie tylko rozwijali swoje umiejętności, ale także angażowali się w życie społeczności szkolnej, tworząc lepsze otoczenie dla wszystkich. Jesteśmy dumny z ich wkładu i mam nadzieję, że ich praca zachęci innych do działania na rzecz poprawy naszej szkolnej przestrzeni.

SP3

Zapraszamy