Skip to main content

Życzenia dla Ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści,

przygoda w naszej szkole dobiegła już końca, ale to dopiero początek waszej życiowej drogi. Będzie ona kręta, czasami nawet bardzo nieprzyjemna, ale pamiętajcie, że wszystko w życiu jest po coś. Wyznaczajcie sobie nowe cele, rozwijajcie pasje i zawsze bądźcie dumni z siebie. Przez te osiem lat nabyliście ogromną wiedzę, która pomoże Wam przezwyciężyć liczne trudności. Pamiętajcie, to dopiero początek.

Życzymy Wam, żebyście byli odważni, wierzyli w siebie i swoje możliwości. Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i stawia przed Wami całkiem nowe wyzwania. Życzymy, aby mierzenie się z nimi było dla Was źródłem satysfakcji i pierwszym krokiem do wielkich życiowych sukcesów. Powodzenia!

Dziękujemy także rodzicom za ich zaangażowanie i pełną współpracę. Szanowni Państwo, wasze pociechy świetnie poradzą sobie w każdej sytuacji.

Dla Was wszystkich raz jeszcze życzymy wszystkiego, co najlepsze i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tych ośmiu lat z Wami.

SP3

Zapraszamy